Dr-Belter nederland op Facebook

Dr. Belter - Bio-Classica

Introductie | Linie 'N' | Bio Classica | Sensi-Bel | Bel-Energen | Stimula | Ocula | Linia 'A' | Intensa | Samtea | Sun | Man |



Dr. Belter - Bel-Energen

Introductie | Linie 'N' | Bio Classica | Sensi-Bel | Bel-Energen | Stimula | Ocula | Linia 'A' | Intensa | Samtea | Sun | Man |





Ons team

Het team achter Dr. Belter in Nederland & Privilege Beauty

DGA / Oprichter
Privilege Beauty
Hans Lepelaar

Hans Lepelaar

hans@dr-belter.nl

Brandmanager
Danielle Lepelaar

Danielle Lepelaar

danielle@dr-belter.nl

Office Manager
Sandra ter Heerdt

Sandra ter Heerdt

sandra@dr-belter.nl

Marketing & Verkoop
Mike Lepelaar

Mike Lepelaar

mike@dr-belter.nl

Trainingen
Monique Paap

Monique Paap

monique@dr-belter.nl

Administratie
Mike Lepelaar

Richard ten Wolde

richard@dr-belter.nl

Contact

Vul onderstaande formulier in en we reageren zo spoedig mogelijk op uw bericht.

Dr-Belter nederland op Facebook

Contact Details

  • info@dr-belter.nl
  • +31 (0)70 3993865
  • Dr Belter Nederland
    Westvlietweg 101
    2495 AD Den Haag

    K.v.K. Haaglanden : 27244794
    B.T.W. nr : NL1447.36.639.B01

    Openingstijden :
    ma t/m do 09:00 - 17:00
    vrijdag       09:00 - 16:00
    zaterdag  10:00 - 15:00

© - Privilege Beauty & More - KvK. Haaglanden 27244794 - BTW NL1447.36.639.B01